Ha, ha, ha!

9. srpna 2007 v 8:29 | ♥Clover♥ |  ♦Black list♦
Chodí sem "kouvr". A já vím kdo to je. Chcete vědět kdo to je? Tak to vám řeknu nápovědou. Místo "♥Clover♥ - majitelka" v rámečku jméno jsem měla "kouvr"! No je tohle možný? Jo je. Tohle není můj počítač takže ta "kouvr" je.......

.......moje sestra. Hrrrrr!!! Ale když už to vím tak je to to nejlepší. Bude ségra zuřit až zjistí co jí udělám. A prosím komentáře a všechno ostatní(otázky o tom apod..) nepište do komentářů, ale na můj e-mail. A kdyby někdo písl do komentářů tak si to přečtu jenom já☺! Můj e-mail: clover.ewing@email.cz!! Díky!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♥Clover♥ - majitelka ♥Clover♥ - majitelka | 10. srpna 2007 v 9:09 | Reagovat

Nejde mi napsat článek nevím proč!? Tak to píšu tady do komentářů:

Jedu na týden na prázdniny a to od zitřka (06:00) vyrazíme. Vrátíme se tak v pátek nebo ve čtvrtek. Možná ještě na blog něco přidám, možná dokonce na dovolený něco přidám, ale nevím to určitě. Tak i pro mé blogísky totallyspies.blog.cz a jetix-witch.estranky.cz platí, že nebudu tam přidávat články. Chtěla bych, aby se postarala o můj blog tentokrát kaja a třeba další rok zas někdo jiný. Jenom kajo nechci, aby si mě změnila na blogu design nebo něco pokazila nebo tak něco. Díky. Ostatní už jsem jí dřív psala na e-mail. (Děkuji za pochopení.)

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama